Steny z machu
Steny z machu
Steny z machu
Steny z machu

Výhody mechu

Přírodní & autentický

Mach pochází z oblastí Skandinávie, kde je ručně sbírán pro ochranu přírody.

Bezúdržbový


Nevyžaduje závlahu, denní světlo ani jiný druh péče, to vše díky stabilizaci.

Odpuzuje nečistoty

Částečky prachu se vytrácejí pomocí neustálého procesu přijímání a vydávání vlhkosti.

Ukazatel vlhkosti

Mach se stává sušším pokud vlhkost klesne pod 40% a znovu získá svou pružnost nad 40%.

Akustický

Absorbuje dvakrát tolik zvuku než podobné průmyslově vytvořené produkty.

Hypoalergenní

Neobsahuje žádné běžné alergeny.

Stěny z mechu

Individuální možnosti řešení zelených stěn
 s použitím mechu, lišejníku, stabilizovaných rostlin a jiných přírodních materiálů.

Lišejník

Lišejník

Původně nazývaný "CLADONIA STELLARIS" nebo běžně nazývaný "REINDEER MOSS", tento mech roste v severoevropských lesích kde je sbírán výhradně ručně místními výrobci tradičním způsobem, který respektuje životní prostředí. Tento lišejníkový mech odhaluje všechnu svou nádheru v každodenním použití ať už na velkých plochách stěn nebo v obrazech. Jeho použití je výhradně v interiéru. Lišejníku musí být zaručeno prostředí s minimální hodnotou relativní vlhkosti přibližně 40%. Pod nižší hodnotou se stává tvrdším, jakmile je vlhkost obnovena na vyšší hodnotu znovu se stává pružným a svěžím. Nevyžaduje žádnou údržbu, světlo ani vodu. Lišejníkový mech je 100% biologicky odbouratelný výrobek. Barva která se určuje během fáze stabilizace neobsahuje žádné škodlivé toxické látky. Jedinečný tvar, množství barev a akustické vlastnosti nabízejí nekonečné možnosti jeho využití v designu. Tento měkký a flexibilní mech se dokonale hodí k moderním materiálům a je symbolem novodobého ekologického myšlení. K dispozici v různých barvách.

Základní barvy

Bolmoss

Bolmoss (kopečkový) se obvykle používá k přidávání textury do zelené zdi. Bolmoss přináší zářivou barvu a texturu do jakéhokoli prostoru s 3D efektem zelené stěny. Ručně sebrané kuličky nejlepší kvality ze Skandinávských lesů přinesou zelený životní styl do vašeho prostoru. Bolmoss je pěstován udržitelným způsobem pod dohledem státu a stabilizovaný pomocí metody šetrné k přírodě. K dispozici ve dvou barvách.

Bolmoss kopčekový mech
Flatmoss & Bolmoss

Flatmoss & Bolmoss

Flatmoss (plochý) stabilizovaný mech se obvykle používá jako podklad pro zelenou stěnu z rostlin nebo jako vynikající kombinace s druhem Bolmoss (kopečkový). Ručně sebraný ve francouzských lesích se tento mech nejlepší kvality dokonale shoduje s designem moderních mechových stěn. Při vytváření stěn typu Flatmoss & Bolmoss se tyto dva druhy kombinují v libovolném poměru dle požadavků klienta a tím vzniká nespočet možností jak vytvořit výrazně 3D působící plochy.

Rostliny

Stabilizované rostliny pocházejí ze zemí jižní Ameriky, květiny a divoké rostliny tvoří naši kolekci lesů a poskytují vám skutečný efekt zelené stěny. Díky této inovativní koncepci vertikálních zahrad od Bemoss, vstupujete do skutečného světa designu rostlin. Ponořte se do srdce 100% přírodní atmosféry a rychle pocítíte jejich uklidňující účinek. Naše kolekce lesů se perfektně hodí do každého interiéru bez ohledu na jeho povahu a vytvoří se tím jedinečný osobní design který bude neustálým lákadlem vašich pohledů.

Rostliny na tvorbu vertikálních zahrad

Věděli jste že 90% naší výroby je na míru?
Neváhejte nás tedy kontaktovat ohledně požadavky na Vaši mechovou stěnu.
Kontaktovat nás můžete pomocí formuláře.

Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Rozměry
Zpráva