O nás - BEMOSS

O nás

Kdo jsme?

BEMOSS byl prvním výrobcem mechových stěn v České republice a na evropském trhu je jednou z mála firem, která nabízela stabilizovaný mech celosvětově.

Dlouholeté zkušenosti se širokým spektrem mechů a stabilizovaných rostlin, poznávání jejich nových druhů a využití, vlastní proces stabilizace, odborné vzdělání a školení či velké množství realizací ve světě nám napomáhají být schopni vyhotovit mechovou stěnu či obrazy přesně podle vašich požadavků. Pro zákazníky máme dostupný také komplexní servis stěn, vizualizace či jiné služby.

Proč BEMOSS®?

Tvoříme umělecká díla, která zvyšují estetiku prostoru, zlepšují kvalitu vzduchu a celkovou pohodu jeho obyvatel.

Náš tým zkušených profesionálů s nadšením přináší vaši vizi do života. Úzce spolupracujeme s každým klientem, abychom pochopili jeho jedinečné potřeby a preference, přičemž zajišťujeme, že každá mechová stěna, kterou vytvoříme, je dokonalým odrazem jeho stylu a osobnosti. Náš závazek používat jen ty nejkvalitnější materiály a nejpokročilejší techniky instalace znamená, že naše mechové stěny jsou nejen krásné, ale také odolné a snadno se udržují. Ať už hledáte malý akcent nebo velkou stěnu, máme odborné znalosti a zdroje k tomu, aby se vaše vize stala skutečností. Spolupracovali jsme s různými klienty, od rezidenčních po komerční, a neustále jsme překračovali očekávání.

Bemoss patří mezi průkopníky výroby mechových stěn a obrazů. Dlouholeté zkušenosti s prací se všemi druhy stabilizovaných mechů a rostlin, vlastní stabilizační proces, odborné vzdělávání a školení či mnohé z projektů v Evropě či USA nám pomáhají vyrobit mechové obrazy či stěny přesně podle vašich požadavků.

Lukáš Benc

Zakladatel