O nás

Bemoss mechové stěny

Bemoss

Bemoss byl prvním výrobcem mechových stěn na Slovensku a je jednou z mála Evropských firem jejíž produkty se prodávají celosvětově. Roky zkušeností v práci se všemi druhy mechu a rostlin, vlastní proces stabilizace, vzdělání, školení a velké množství realizací nejen na Slovensku ale i po celém světě, to nám napomáhá k tomu abychom byli schopni vyhotovit mechovou stěnu, či obrazy přesně podle vašich požadavků, také tím jako jediní dokážeme zajistit i případný servis těchto stěn.

Profesionálně vyškolený pracovník Vám rád odpoví na všechny Vaše otázky ohledně mechu, stabilizovaných rostlin či montáže takových stěn. Mach je skvělý přírodní produkt pro použití v každém interiéru. Je 100% přírodní, tím je nejen velmi atraktivní, ale vytváří i pocit pohody. Může být použit kdekoliv (i v místech, kde není denní světlo), je bezúdržbový a je skutečným lákadlem pro Váš pohled. Existuje mnoho možností a prostorů ať už soukromých nebo veřejných kde si své využití a místo jistě najde. V jeho jednoduchosti je jeho krása.

Nechte se překvapit tím, kolik možností k využití mech poskytuje. Zaručeně bude tím nejlepším doplňkem Vašeho domu, kanceláře, prodejny, showroomu či libovolného místa.

Mechové obrazy

Nepotřebujete zeleň na celou stěnu?
Prohlédněte si nabídku mechových obrazů

Partneři